درباره ما

بخوانید داستان موفقیت ما را

این شرکت از سال 1395 با بهره گیری از دانش متخصصان جوان کشور و دانش بومی اقدام به راه اندازی نرم افزار آموزش الکترونیکی «سامانه ابری مدیریت یادگیری رهپویان» کرد. هدف از ایجاد این سامانه توسعه آموزش های آنلاین به دلیل مقرون به صرفه بودن این نوع از آموزش و ایجاد عدالت آموزشی در سطح کشور بود. تیم فنی رهپویان در آن زمان با مطالعه دقیق فناوری های روز دنیا و تطبیق آنها با فرهنگ بومی و نیاز داخلی، اولین گام برای ساخت سامانه مدیریت یادگیری (LMS) را برنهاد. این سامانه اکنون بر دامنه اینترنتی lms.rahpooyan.ir آماده خدمت رسانی به سازمان ها، مؤسسات آموزشی و مدارس و تمامی مراکز آموزشی سراسر کشور است. مهمترین ویژگی سامانه ابری مدیریت یادگیری رهپویان به روزرسانی و توسعه نرم افزاری امکانات این سامانه در خلال سال های گذشته است. به طوری که رهپویان امروز به جرئت یکی از ابزارهای آموزش الکترونیکی کشور است که با بهره گیری از جدیدترین فناوری های اطلاعات و ارتباطات در قالب سامانه جامع مدیریت یادگیری به صورت سرویس ابری به نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی خدمات عرضه می نماید.

تماس با ما

به درباره ما رهپویان خوش آمدید

مؤسسه رهپویان در کنار ارائه زیرساخت های الکترونیکی به منظور راه اندازی و ممکن سازی آموزش الکترونیکی در هر سازمان و مؤسسه ای به عنوان ناشر دیجیتال برتر کشور در سه سال متوالی خدماتی نظیر تولید محتوای آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و همچنین ارائه خدمات ضبط ویدئو به صورت زنده در استودیوی مجهز و سایر خدمات آموزشی را در اختیار سازمان ها، مؤسسات و نهادها قرار می دهد. تولید محتوای آموزشی با کیفیت در استودیوهای تخصصی مؤسسه، تحت نظر کارشناسان متخصص تولید محتوا و با نظارت دقیق در تمام مراحل پیش تولید، تولید، تدوین و بازبینی و ارائه نهایی محتوا انجام می شود. رهپویان افتخار این را دارد که بیش از ده سال در زمینه تولید محتوای آموزشی و آموزش تحصیلی دانش آموزی و عالی گام برداشته است. امروز نیز با توسعه سخت افزاری و نرم افزاری مناسب در نزدیک به دوسال گذشته بیش از 7 میلیون ساعت دوره آموزشی آنلاین از سوی این مؤسسه برگزار شده است. توسعه زیرساخت های الکترونیک مدارس افغانستان، برگزاری امتحانات غیرحضوری و آنلاین دانش آموزی مدارس در ایام قرنطینه کرونا و تعطیلی مدارس، همکاری در جهت برگزاری دوره های آموزشی لایو انتشارات آموزشی پزشکی گلبان و راه اندازی کتابفروشی اینترنتی انتشارات ابوعطا بر بستر ال ام اس تنها بخشی از فعالیت های درخشان رهپویان دانش و اندیشه خلاق بوده است. امید است در ادامه نیز بتوانیم در جهت به روزرسانی و ارتقای سطح آموزشی کشور و با همراهی و حمایت شما گام های بزرگی برداریم.

تاریخچه رهپویان

رهپویان دانش و اندیشه خلاق در سال 1387 با تولید نرم افزارهای آموزشی فعالیت خود را آغاز کرد.

رهپویان افتخار این را دارد که بیش از ده سال در زمینه تولید محتوای آموزشی و آموزش تحصیلی دانش آموزی و عالی گام برداشته است. امروز نیز با توسعه سخت افزاری و نرم افزاری مناسب در نزدیک به دوسال گذشته بیش از 7 میلیون ساعت دوره آموزشی آنلاین از سوی این مؤسسه برگزار شده است.

رهپویان لذت ناب یادگیری

به ما اعتماد کرده‌اند

برخی از سازمان‌ها و نهاد‌هایی که به ما اعتماد کرده‌اند.